Sport rekreacyjny

jaki sport uprawiasz i dlaczego-po angielsku

jaki sport uprawiasz i dlaczego-po angielsku

4 Powody Dlaczego Urazy Arm wzrosły w Youth Pitchers

Jak niektórzy może lub nie może wiedzieć, urazy ramię dzbany młodzieży stała się epidemią w ciągu ostatnich kilku lat. Niektóre z tych urazów ramion są tak ekstremalne, że wielu z tych młodych dzbany baseball nigdy nie może dostać szansę rozbić na wysokim poziomie szkoły lub uczelni.

Istnieje kilka powodów, dlaczego ci młodzi dzbany cierpią kontuzji ramienia. Mam zamiar wyjaśnić pięć różnych powodów, dzbany młodzieży najprawdopodobniej rozwijającym urazy ramienia.

1. Niewłaściwe i nieskuteczne rozgrzewki

Jest to problem, na wszystkich poziomach konkurencyjnych baseball, ale szczególnie rozpowszechnione na poziomie młodzieżowym. Widzieliście pewnie go. Młody dzban wyjdzie na faul linii, czy okręgi para ramion, a następnie natychmiast zacząć rzucać.

jaki sport uprawiasz i dlaczego-po angielsku

dzbany Baseball musi koncentrować się na rozwijaniu pełnego rozgrzewka rutynowych, które składa się z dynamicznym, a nie statycznym rozciąganiu. Statyczne rozciąganie nie odpowiednio przygotować mięśnie i stawy do wytężonej działalności.

Rzucanie baseball jest jednym z najbardziej uciążliwych działań w każdym sporcie, więc ważne jest to, że dzban wykorzystują dynamiczne rozciąganie przed wszelkiego rodzaju rzucanie rutyny. Co najważniejsze, koncentrują się na rozgrzewanie całego ciała łącznie z nóg, rdzeń, a następnie ostatecznie stożka rotatorów i przedramię.

Prawidłowo rzucanie baseball wymaga pełnego ciała kinetyczną łańcuch energii, a to dlatego całe ciało musi być przygotowany.

2. zbyt wiele rzucanie

Ile razy widziałeś całą drużynę baseballową "rozgrzewanie" swoje ręce na linii faul na to, co wydaje się być niemal wieczność? To jest tylko pierwszy problem. Największym problemem jest to, że młodzież dzbany są pitching na trzy do czterech dni odpoczynku po wrzuceniu 80-100 boisk w ich poprzedniego wyglądu.

Wpis zawdzięczamy