Rekreacja

jaki sport spala najwiecej kalorii

jaki sport spala najwiecej kalorii

Aby jeszcze bardziej skomplikować rzeczy, Słowo zstąpił z działu księgowego Porsche, że spółka nie miała środków dostępnych w celu utrzymania pełnego programu wyścigowego fabryka od 1970 do przodu. Więc Rico Steinemann zwerbował J.W. dział motoryzacyjny jako zespół "Klient" do pola nową 917 w sezonie 1970. Kierowcy Jo Siffert i Brian Redman zostały zatrzymane przez Porsche jako kierowców fabrycznych, ale "wypożyczony" do zespołu John Wyer w Gulf do pilotowania obowiązków w 917. JW Automotive zatrzymane usługi napędowe Pedro Rodriguez i Leo Kinnunen. Porsche czuł się pewnie w ich doborze JW Automotive jako zespół "klienta". JW Automotive otrzymała praktycznie pełną fabryczną poparcie jednak pomimo ich niezależnego zespołu. Porsche wybiera również Porsche Konstruktionen Salzburg do pola 917s na sezon 1970 r. Zespół ten był związany z Porsche poprzez więzi rodzinnych, a także otrzymał pełne wsparcie fabryki łącznie z wykorzystaniem mechaniki fabrycznych.

Rolf Stommelen przetestował nową bestię z Stuttgart w teście Le Mans w roku 1969. W tym momencie 917 miał klapki zawieszenia aktywowanego, który pomaga prowadzenie samochodu. Nawet z klapami w użyciu, Stommelen podobno mieli pełne ręce roboty, zwłaszcza na długim Mulsanne prostej. Pomimo raportów testowych Rolf, Porsche wszedł dwa 917Ls w 1969 francuskiego klasyka i John Woolfe Racing został wprowadzony ze 917 jako wysiłek klienta. Wielu zaangażowanych zobaczyłem ten ostatni wpis jako błąd ze strony Porsche, ponieważ tak wiele w programie 917 uważało, że samochód po prostu nie był jeszcze gotowy do umieszczenia w ręce klientów w roku 1969. Osoby te prawa jako wejście John Woolfe wyścigi zakończyły się tragedia w fatalnym wypadku, który odebrał życie właściciela zespołu na pierwszym okrążeniu wyścigu 1969.

jaki sport spala najwiecej kalorii

Porsche nowego 917 nie było od do wspaniałego początku jednym z najbardziej prestiżowych wyścigów samochodowych dla samochodów sportowych na całym świecie.
Wpis zawdzięczamy