jaki sport spala najwiecej kalorii

jaki sport spala najwiecej kalorii

Pod kierownictwem kierownika wyścigów Porsche, Rico STEINEMANN, program 917 zaczęła nabierać tempa. Helmut Flegl zostało wniesione w ciągu wcześnie, aby zobaczyć aerodynamikę. Początkowo aerodynamika okaże się problemem dla 917, ale Porsche szybko przyniósł Peter Falk, John jezdnego, a Tony Lapine’a pomagać Flegl w tym dziale.

Chociaż organizm był rzeźbiony, Porsche skonstruował lekką ramę rurową przestrzeń wykonaną z aluminium. Nadwozie została wykonana z lekkiego z włókien szklanych, z dwoma konfiguracjami ogona. 917L, „L” stoi dla „Langheck”, był długi ogon wariant wykorzystywany do zajęć z dłuższych prostych, które wymagały pomocy w ostatecznym aerodynamicznego dla maksymalnej prędkości; i 917K, „K” wskazująca na krótki wariant ogon. Flegel komentuje „Należy pamiętać, na … 917 został zaprojektowany od początku jako długi ogon, który miał ogon można usunąć. Ale krótki ogon nigdy nie był naprawdę testowany w tunelu aerodynamicznym … aerodynamika były po prostu źle. To miał ogromny tylny podnośnik! „

jaki sport spala najwiecej kalorii

Prawdziwy centralnym punktem 917, bez względu na to, co ogon konfiguracja była w użyciu w tym czasie był niezwykle masywna płaskim 12 wolnossący silnik. To był najbardziej masywny silnik Porsche kiedykolwiek skonstruowany do tego punktu w czasie. Silnik był w dwóch wersjach, z 912/00 Rodzaj i typ 912/10. Type 912/00 przesunięty 4,5 litra, a także z 10,5: 1 kompresji i Bosch mechanicznym wtryskiem paliwa, produkowane 580 koni mechanicznych przy 8400 RPM i 362 funtów stóp moment obrotowy przy 6800 obrotach na minutę. Type 912/10 była nieco większa na 4,9 litra pojemności skokowej, produkując 600 koni mechanicznych, a aż o 405 funtów stóp ubezpieczeniepojazdu momentu obrotowego przy 6400 obrotów na minutę.

Jazda 917 było to doświadczenie, które jest najlepiej opisane jako pochodzące z innego świata. „Samochód był potworem” opisana Vic Elford; jeden z najlepszych kierowców wyścigowych Porsche. „Nikt nigdy nie zbudowali samochód, który pójdzie nawet zdalnie blisko tych prędkościach”, Elford dodał.
Wpis zawdzięczamy http://najlepszeubezpieczenieoc.pl/najlepsze-ubezpieczenie-oc-ac/