Sport rekreacyjny

jaki sport uprawiac gdy boli kregoslup

jaki sport uprawiac gdy boli kregoslup

Know Your przeznaczenie - 7 kroków, aby dowiedzieć się plan Boży i cel dla twojego życia

Jednym z najczęstszych pytań, które otrzymuję, gdy ktoś pomaga rozwijać swoje dary brzmi: "Jaki jest Boży plan dla mojego życia?"

Niezależnie od tego czy przerzucanie hamburgery w środku pustkowia lub po prostu o otrzymać wysoko oceniane wykształcenie, mieć pewność, że Bóg ma doskonały, błogosławiony, i ekscytujący plan dla ciebie. On tak mówi w swoim Słowie:

"Dla mamy własne dzieło Boga (Jego wykonanie), odtworzone w Chrystusie Jezusie, (ur nowa) abyśmy czynili dobre dzieła, które Bóg przeznaczył (planowane wcześniej) dla nas (biorąc ścieżki, które przygotował z wyprzedzeniem), że my należy w nich chodzić (dostatnie życie, które On umówiony i gotowe do nas do życia). " (Efezjan 2:10, The Amplified Bible)

Gdy dana osoba rozumie, że nie są one umieszczone ukradkiem na tej ziemi, ale że są predestynowani wyjść doskonały plan dla ich życia, zaprojektowany przez samego Boga, dążenie do ich przeznaczenia zaczyna.

jaki sport uprawiac gdy boli kregoslup

Ale od czego zacząć? Oto siedem kroków, które można podjąć, aby odnaleźć wolę Bożą w swoim życiu:

Przede wszystkim przedstawi swój program. Chociaż jest jasne, to jest, gdy większość brakuje. Podobnie jak słynna piosenka deklaruje, ludzkość zawsze miała tendencję do "Do It My Way". Dlaczego miałbym kiedykolwiek chcesz zaprojektować swoje własne życie, kiedy twoje możliwości są więc znacznie ograniczone w porównaniu do jego? Poza tym, on jest bardziej zainteresowany dobre samopoczucie, niż jesteś, --and On jest mądrzejszy od ciebie!

Zbliżyć się do Niego. Zwolnij i czasu, by usłyszeć Jego głos. Poproś Go, aby ujawnić swój plan dla ciebie. Bóg będzie zawsze reagować. spędzać czas z wyrazami we Wszechświecie będzie zmienić swoje życie na zawsze.

Czytaj Biblię każdego dnia.
Wpis zawdzięczamy