Sport

jaki lubisz sport i dlaczego angielski

jaki lubisz sport i dlaczego angielski

Słowo Boże nie powiem Ci kim się ożenić albo gdzie dostać nową pracę, ale będzie to objawić Jego znany wolę. Start z Księgi Przysłów. Będziesz zaskoczony, jak wiele wgląd dostaniesz o woli Boga do tak wielu różnych dziedzinach życia.

Działać na tym Słowem. Gdy Bóg objawia coś do ciebie, niektóre zmiany On chce, aby ani o krok On chce wziąć, zrobić. Nie ujawni następny krok, jeśli nie zostały posłusznym wzięciem poprzednie.

Dowiedzieć się, jakie są osobliwe prezenty. Zostaliście obdarzeni przez Boga z unikalnej kombinacji talentów, że On pomoże rozwijać wyjść Jego plan dla Twojego życia. Użyj tego, co jest w twoich rękach, aby robić to, co jest w twoim sercu.

jaki lubisz sport i dlaczego angielski

Wskazać swoje marzenia i pasje. Jeśli w jednej linii z Jego Słowem, są one prawdopodobnie od samego Boga. Włożył je do swojego serca, by dać wizję realizować.

Ruszyć. Nikt nie może prowadzić zaparkowany samochód. Boży plan dla Twojego życia będzie wielkie błogosławieństwo dla was, więcej niż można sobie wyobrazić. Ale, co więcej, Jego plan jest, aby być błogosławieństwem dla wielu innych. Więc zacznij siewu prezent na inne życie. uruchomi przekierować bardziej niż cokolwiek innego może, bo daje więcej szczęścia niż otrzymywanie.

jaki lubisz sport i dlaczego angielski

Można dowiedzieć się, co jest Boży plan dla swojego życia i zmienić bieg swojego życia na zawsze. Dowiedz się, jak płyną z planem Boga do swojego życia, i jak skutecznie rozwijać talenty Dał ci z moim E-kurs "7 kroków Konsekwentnie zmienić swoje życie" i e-książki "The Power of Self-Directed Learning" w [http://www.Self-DirectedLearningForSuccess.com]

Od Bettina LANGERFELDT, który uczy ludzi, jak realizować swoje od Boga dary i talenty, projektując własną edukację z samokształcenie.

© 2008 Freedompioneer

Wpis zawdzięczamy