Narodowe Centrum Sportowe

jaki sport ekstremalny chcialbys uprawiac

jaki sport ekstremalny chcialbys uprawiac

Erekcji Dysfunction- różnicę między "Przyczyna" i "życie"

Większość facetów z zaburzeniami erekcji mają go do tyłu.

Oni widzą albo mówi o zwiększonych efektów posiadania stracił kontrolę nad ich budową energia seksualna - impulsy Odczucia w swoim ciele - i błędnie uważa te same efekty są przyczyną ich osłabienia erekcji.

Efekty nie są liniowe - mogą na pewno dodanie a nawet przyspieszyć co przyczyną zaburzeń erekcji robi. Ale pomylić ich dla sprawy jest to, co zatrzymuje skutecznego leczenia zaburzeń erekcji od podejmowania żadnej różnicy.

Spójrzmy na garść typowych przykładów.

Zaburzenia erekcji Bo '# 1: Warunki medyczne (takie jak cukrzyca i nadciśnienie tętnicze)

W dowolnym miejscu między 35-50% facetów z cukrzycą cierpi na zaburzenia erekcji. To nadana wysokim poziomem cukru we krwi, gdzie coś zwane tętnic, pogrubienie i stwardnienie ścian tętnic, może dojść. Około 15% mężczyzn z wysokim ciśnieniem krwi, cierpi na nadciśnienie zaburzenia erekcji.

Teraz istnieją diety, które pomagają na cukrzycę, na przykład, jak pokazano w filmie dokumentalnym "raw przez 30 dni" (chociaż to nie jest uznaną przez głównego nurtu medycyny). Jednakże, jeśli ktoś stosuje się tę szczególną dietę i ich poziom cukru we krwi znacznie zmniejszona, ale nadal będzie najprawdopodobniej reagować na impulsy seksualne w ich organizmie w ten sam sposób, co doprowadziło do nich, aby angażować się w żywności o wysokiej zawartości cukru.

Im bardziej powszechnym skutkiem tego napięcia pomylenia przez "siły" i słabych erekcji następuje.

Zaburzenia erekcji Bo '# 2: Leki

Odpust w lekach, które są efektem ED należą farmaceutyczne i rekreacyjnych, a także łączenie dwóch. Przeczytaj to jeszcze raz.

I wskazywał, że ludzie są zmuszeni brać narkotyki wszelkiego rodzaju, ponieważ utraciły lub są w procesie utraty kontroli nad impulsami seksualnymi w ich ciała, które sprawiają, że wymachując montaż gorzej.
Wpis zawdzięczamy