Narodowe Centrum Sportowe

jaki sport jest najpopularniejszy w polsce

jaki sport jest najpopularniejszy w polsce

Atlanta Braves Historia Turner Field

Powszechnie określa się jako "Home of the Braves" na cześć swojego najemcy, Turner Field gospodarzem to inauguracyjna Atlanta Braves gry w kwietniu 1997 roku z możliwością pomieścić fanów ponad 50.000 widzowie regularnie pakować się w tym obiekcie featuring kombinacji zabytkowe stylizacji baseball i nowoczesne udogodnienia. Mówiąc o wyposażenie, Turner Field oferuje stałe aktualizacje gry za pośrednictwem karty graficznej Atlanta BravesVision, rada PlazaVision i ponad 500 monitorów telewizyjnych w całym. Wewnątrz pole do gry, widzowie są zaproszeni zrobić kotlet Tomahawk w połączeniu 27ft. neon Tomahawk, który przebywa na szczycie planszy graficznej.

Nawierzchni na Turner Field jest tworzona z wykorzystaniem receptę sportowego murawy, w którym znajduje się system odprowadzania wody i hybrydowych Bermudy trawy. Obiekt posiada trzy różne poziomy siedzących, który obejmuje poziom ostrości, poziom Lexus i górny poziom. Poziom Lexus oferuje 58 prywatnych apartamentów i ekskluzywny klub członkowski Turner Field jest znany jako 755 Club. Górny poziom oferuje spektakularny widok na centrum Atlanty i poziom Pole daje widzom Zamknij widok działań na polu.

Jeden z najbardziej znanych i historycznych wydarzeń, które odbyły się w Turner Field należą Letnie Igrzyska Olimpijskie w 1996 roku. Atlanta Braves Museum and Hall of Fame, który znajduje się na terenie Turner Field, oferuje dodatkowe informacje na temat historii obiektu oraz ballclub. Ponadto prezentuje ponad 500 Atlanta Braves artefakty sięga 1871. Otwarte cały rok, Muzeum Atlanta Braves i Hall of Fame jest jednym z najbardziej popularnych przystanków dla turystów i fanów sportu. Dla tych, którzy uczestniczą w Tours Turner Field, wizyta w luksusowym apartamencie, w loży prasowej, nadawanych Booth, ziemianki, Scouts Alley, klubie szatni i Plaza są zazwyczaj na liście zaplanowanych przystanków.

Wpis zawdzięczamy