Rekreacja

jaki sport walki do ciebie pasuje

jaki sport walki do ciebie pasuje

Trzeci kopię zapasową sytuacja jest z człowieka na pierwszy i trafił do lewego boku bramkowe. Drugi Baseman obejmie drugą bazę dla siły na zewnątrz. Uczymy także właściwą Fieldera kopię zapasową rzut zapobiec baserunner od podejmowania dodatkowych baz na obalenie. Prawo Fielder zakończy się w krótkim prawym środkowym polu podczas tworzenia kopii zapasowej.

Czwarta sytuacja jest taka sama, jak poprzednia, z tym że w parapety katowice pierwszym człowiek podstawy i piłka uderza w prawej części bramkowe. W tej sytuacji, shortstop obejmuje drugi dla siły. Po lewej Fielder będzie prowadzony w prostej linii rzutu z drugiego baseman lub pierwszobazowy, wykonaj piłkę i kopie zapasowe rzut. On kończy się w krótkim polu środkowym lewej.

Piąta sytuacja jest trochę trudne. Jest baserunner pierwszej i Panierka bunts. Jeśli baserunner początkowo jest szybkie i trzeciobazowy Pola oznaczone bunt głęboko w kierunku domu, trzecia baza może być otwarte dla biegacza na pierwszy przejść całą drogę do trzeciej. Dzieje się tak dlatego, że shortstop obejmie sekund, a drugi Baseman obraca się w pierwszej kolejności. Czego uczymy się, gdy istnieje człowiek na pierwszym i cieście bunts, The leftfielder przychodzi aż do bramkowe w celu pokrycia trzeciej bazy.

Jak każdy fan baseballu wie, tworzenia kopii zapasowej defensywne wszystko jest częścią gry. W baseballu młodzieży, znaczenie tworzenia kopii zapasowych jest powiększony na znaczeniu. Trenerzy muszą ćwiczyć różne sytuacje. Nie wszyscy na raz, ale może przejść przez 2 lub 3 na każdym praktyce, a do końca sezonu, zespół będzie narażony na wiele z tyłu sytuacje, które miały miejsce podczas gry w baseball młodzieży.

http://www.YouthSportsClub.com http://www.VideosForCoaches.com

Marty Schupak trenował baseball młodzieży od 18 lat i jest twórcą wideo "The 59 minucie Baseball Practice", "Backyard Baseball Wiertła", "Winning Strategies Baseball", "Uderzenie Wiertła Techniki "i autor popularnej książki" Młodzież Baseball Wiertła ".Jest to zasada filmów dla autokarów, a także prezes Młodzieżowego Klubu Sportowego, grupy poświęconej podejmowania praktyk sportowych i gier bardziej atrakcyjna dla dzieci.

Wpis zawdzięczamy