Narodowe Centrum Sportowe

turystyka i rekreacja jaka praca

turystyka i rekreacja jaka praca

Waszyngtonu i Williamsburg, Jamestown, Yorktown - Educational Tour

Jeśli grupa edukacyjna podróż jest zobowiązany do Waszyngtonu i wychowawcy chcą rozszerzyć poszukiwania tej grupy w historii naszego narodu, wizyta w Wirginii jest w porządku. Tylko 2 ½ godziny na południe od Waszyngtonu autobusem, Wczesna Historia Ameryki czeka w Colonial Williamsburg i Jamestown Settlement.

W 2007 roku historyczne Jamestown obchodzi swoje 400-lecia osady angielskiej kolonii. W tym roku rozpoczyna się wiele programów żywej historii, które wyjaśniają na początku ery kolonialnej z różnych perspektyw. Nawet po 2007 jest kompletne, wiele z tych programów edukacyjnych i wystaw pozostanie w miejscu tak samotnie student może uczyć się od nich, nawet jeśli nie robią ich odwiedzenia podczas 400. rocznicę.

turystyka i rekreacja jaka praca

Wyzwaniem dla każdego edukacyjnego biuro podróży jest jak zrobić wszystkich tych miejsc pracy dla jednej trasy Student Travel. Przez cztery do pięciu całodzienna, trwa zaawansowanego planowania i koordynacji obejmuje wycieczek edukacyjnych highlights Waszyngtonu i Williamsburg Jamestown w jednej trasy - z wieloma uczestnikami.

Oto niektóre z najważniejszych uwzględnić w spółki trasy podróży student Waszyngtonu, Williamsburg Jamestown:

Waszyngton.

turystyka i rekreacja jaka praca

grupy Student Travel cieszyć zwiedzanie całej powierzchni Waszyngtonu, który obejmuje miejsc, takich jak The Capitol, The White House, Lincoln Memorial, Sądu Najwyższego, archiwa narodowe i więcej. Studenci mogą również odwiedzić miejsc w Północnej Wirginii, takich jak Mount Vernon i Arlington Cemetery. Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych grup podróży student, pokoje są w trzech diament wnętrze korytarza podmiejskim hotelu, z warunkiem 24-godzinna ochrona.

Williamsburg Wirginia

Po dwóch dniach zwiedzania okolicy Waszyngtonu, uczniowie wyruszają na krótki 2 ½ godziny podróż do Williamsburg Virginia doświadczyć epoki kolonialnej z żywą historię o programie edukacyjnym.
Wpis zawdzięczamy