Sport rekreacyjny

jaki sport angazuje najwiecej miesni

jaki sport angazuje najwiecej miesni

New Hampshire International Speedway

The New Hampshire International Speedway znajduje się w Loudon, tylko jedna godzina na północ od Bostonu. Jest to jeden z nowszych utworów w otworze USA w 1990 roku Speedway to pierwszy super-speedway być zbudowany od 1969 roku o 1 milę owalnego toru i 1,6 mil przebiegu dróg. Wydarzenia przyciągnąć ponad 500 tysięcy fanów w każdym sezonie.

Speedway oferuje szereg imprez zadowolić wszystkich fanów wyścigów imprez należą; Droga Motocykl Race Series, USA Klasyczne wyścigi, Światowe Stowarzyszenie Karting, różne imprezy SCCA Club, NASCAR i USAC wydarzenia. Przez cały rok odbywają się także utwór sprinty, karły i srebrnej koronie wydarzenia. Ceny biletów różnią się w zależności od przypadku, z dorosłych 1-dniowe karnety zaczynają się od $ w wysokości 30,00.

Jest na miejscu biwakowania dostępnych dla RV i samowystarczalnych obozowiczów. Istnieją trzy kempingi dostępne; Walne Lot jest otwarty dla każdego, handicapem partii, która wymaga zezwolenia handicap parking, a rodzina Lot oferuje longer "ciszy nocnej". Przestrzenie $ 100.00 Więcej, jeśli zarezerwować z wyprzedzeniem nowego sezonu i $ 125.00 po sezonie startuje. Bilety dniu wyścigu musi być zakupiony przed wejściem na teren parku. Speedway oferuje również pakiet gościnność Magia Mile Club. Korzyści obejmują; Śniadanie, lunch, serwis napojów, pamiątka Program rasa, limitowana edycja z pamiątkami, rozrywki i informacji turystycznej bramkowe walking. Musisz kupić bilet Trybuna oddzielnie. Członkostwo w klubie jest ustalana w każdym sezonie.

Race fani kochają Wyrażenie "Panowie, uruchomcie silniki" i uwielbiam czuć silników ryk. Na jednym z trzech szkół Racing zlokalizowanych na Speedway, fani wyścigów mogą poczuć dreszcz dla siebie. Richard Petty Driving Experience oferuje obronne kursy techniki jazdy, jazda-a-tęskni i kilka doświadczeń jazdy.
Wpis zawdzięczamy