Narodowe Centrum Sportowe

jaki sport chcialbys uprawiac po angielsku

jaki sport chcialbys uprawiac po angielsku

7 porad, jak stać się lepszym Baseball Player

graczy w baseball wszędzie chcą wiedzieć, w jaki sposób mogą lepiej. Najlepszym sposobem, aby to zrobić, to patrzeć na niego swój trening z wszechstronnej perspektywy. Tutaj kilka wskazówek, które pomogą Ci się grę.

1. czytać i oglądać wszystko Baseball. Skanowanie książek, spojrzeć na uderzenia i pitching lekcji wideo, zobaczyć gry, poprosić o pomoc trenerów i dobrych graczy.

2. Praktyka czyni mistrza. Zrobić swoje ćwiczenia codziennie przez co najmniej 5 do 6 dni w tygodniu. Zapraszam do mieszania się swoją rutynę; Jednak upewnij się, rozwijają pamięć mięśniową wystarczająco dużo powtórzeń swing i pitching ruchu.

3. Podnieść coś innego, gdy sezon się kończy. Aby uniknąć wypalenia, wybrać inny sport lub ćwiczenia fizyczne w okresie poza sezonem. Lepiej jest wybrać coś, czego nie znają. To pozwoli Ci zachować sprawność i uspokoić żadnych interesów kreatywności masz powodu nowości nowego sportu. Do czasu następnego baseball sezon rolkach wokół, znajdą się chciwie doczekać gry.

4. Siła Pociąg, zanim będzie za późno. Nie popełnij błędu i nie czekając, aż budować siłę swoich młodszych i starszych lat szkoły średniej. Zrób sobie przysługę i rozpocząć pracę w lecie po 8 roku klasy i wypracować każdego lata później. Pozwoli to, aby zbudować bazę, Plateau, a następnie zbudować do kolejnej plateau. W ten sposób, przez czas jesteś starszy, będzie bardzo silny fizycznie i gotowy do wielkiego starszy sezonie.

5. Get lekcji. Wielki instruktor zaoszczędzić czas, energię zmarnowane, a ostatecznie daje lepsze rezultaty. Ucząc się od wielkiego nauczyciela od początku, można opracować najlepsze techniki od początku i uniknąć złych nawyków. Po wyciągn ąć wnioski, można je praktykować i wrócić tylko sporadycznie, gdy czujesz się potrzebny jest kurs powtórkowy.

Wpis zawdzięczamy