Rekreacja

jaki sport lubisz i dlaczego po angielsku

jaki sport lubisz i dlaczego po angielsku Jak, na przykład, biorąc Viagry i ekstazy razem.

Co z innymi lekami, które podobno rozluźnić ciało? Marihuana, podczas gdy jest to naturalne i relaksuje ciało, aw tej chwili to może czujesz się bardziej napalony, gdzie jesteś gotów poddać się swoimi zmysłami więcej niż normalnie, sprawi, że Twój penis bezwładnie w dłuższej perspektywie.

To tak jak bohaterka kokaina, amfetamina, opiaty, barbiturany i wiele innych, które mogą czuć się dobrze w tej chwili i wydają się jak zwiększyć libido - w końcu będą zbierać swoje żniwo i trenować swoje ciało polegać na zewnętrznych sił, zamiast systemów fizycznych na terytorium Twój organizm.

Zaburzenia erekcji Bo '# 3: Palenie Alkohol

Oczywiście, to tylko inna forma leku. Ale oni są najbardziej rozpowszechnione, ponieważ są one legalne (chociaż statystycznie, zabijają więcej niż wszystkich innych leków łącznie!).

Papierosy szkody i utrudniają krążenie i ukrwienie i przyczyniają się do twardnienia tętnic, w tym w penisie. Oprócz ewidentnego raka płuc, ale także zwiększa zaburzenia naczyń krwionośnych.

I podobnie jak inne narkotyki, alkohol mogą zrelaksować tymczasowe, które może wydawać się, aby pomóc erekcji, ale długoterminowe, to naciska na ośrodkowy układ nerwowy i ujemnie wpływa na funkcje seksualne - "pijących" droop "jest efektem prawdziwa długoterminowa.

Wydaje się, że dlatego, że czasami jest pozornie natychmiastowy pozytywny efekt po spożyciu, tendencja, aby spróbować odtworzyć i zwiększenia wynikające uczucie powoduje ludzi do nadmiernej zrobić i nadziać się ich naturalne libido.

Zaburzenia erekcji Bo '# 4: brak równowagi hormonalnej

Choć testosteron bezpośrednio nie dyktują poziom libido (myślę o młodych chłopców, którzy się jeszcze erekcji mają bliskie zeru testosteronu), że ma to wpływu na poziom dopaminy, które może mieć tendencję do sztucznie wywołać erekcję Chain-of-polecenia.

Wpis zawdzięczamy