Sport

jaki sport uprawiac zeby schudnac

jaki sport uprawiac zeby schudnac W moich doświadczeniach coachingu, odkryłem , że najlepsze dwie umiejętności do wykonywania zawodu w baseball młodzieży są kopii zapasowych i baserunning.

Każdy z nas, którzy zdołali baseball młodzież wie, że zespół, który rzuca piłkę w obrębie pola najmniej będzie odgrywać ważną rolę w utrzymaniu gry konkurencyjnej. Pierwszą rzeczą, którą zawsze lubię uczyć moją obronę na trafienie bazowej jest dla outfielders rzucić piłkę z powrotem do bramkowe uderzając odcięcia, albo shortstop lub drugi baseman. Późno w grze lub w bliskim grze, jednak chciałbym nauczyć moich outfielders uruchomić w piłkę, gdy biegacze nie postępują dodatkowych zasad, aby uniknąć możliwych błędów rzucania. Wszyscy widzieliśmy sytuacje, w których outfielder próbuje wyrzucić biegacz na pierwszej bazie od outfield, którą dobitnie próbują zniechęcić. Outfielders nigdy nie powinien też rzucić piłkę z powrotem bezpośrednio do dzbanka. Jest to zbędne rzut które mogłyby prowadzić wyłącznie do błędów, które mogłyby zmusić przeciwstawne baserunners w szanse punktacji.

jaki sport uprawiac zeby schudnac

Istnieją dosłownie dziesiątki kopii zapasowych sytuacje w baseball młodzieży, ale pójdę na pięciu. Pierwszy z nich ćwiczymy to bunt, gdy nikt nie znajduje się na wyciągnięcie ręki. Uczę właściwej Fieldera zacząć poruszać się wykonać kopię zapasową pierwszobazowy. Prawo Fielder powinien biec do linii faul pierwszy wtedy wymyślić linię. Prawo Fielder nie powinien skończyć się zbyt blisko pierwszobazowy bo jeśli robi obalenie przejdzie obok niego również.

Druga sytuacja występuje, gdy ćwiczymy jest człowiek na drugiej bazy. Po lewej Fielder należy wykonać kopię zapasową trzeciobazowy na kradzież. Ponownie, po lewej Fielder idzie do linii faul pierwszym następnie przechodzi pod prąd, ale nie pojawią się zbyt blisko trzeciobazowy. Pamiętaj, że to dobry krótki przystanek będzie także wykonać kopię zapasową rzut.

Wpis zawdzięczamy