Rekreacja

jaki sport lubisz najbardziej po angielsku

jaki sport lubisz najbardziej po angielsku

Tooner Pole, który jest specjalną strefę dla dzieci od Turner Field, jest przedstawiony przez Cartoon Network i jest nowym $ +3,4 mln Projekt wyposażony kreskówki stylu baseball wystrój. Pomiar ponad 13.000 tys. Ft., Tooner Pole pozwala młodzież wyzwanie swoje umiejętności w zabawny sposób i podziwiając jedną z najnowszych dodatków do Turner Field.

Od młodych i starych, aby małe i wysoki, Turner Field oferuje coś dla każdego fana. Chociaż większość się cieszyć ekscytującą grę w baseball, zwiedzania muzeum lub oglądania najmłodszych cieszyć popołudnie w Tooner Pole to świetny sposób, aby spędzić trochę czasu przed rozpoczęciem gry. Wielki amerykański gra w baseball nie jest już zwykły dzień na pole do gry. Dziś jest to szereg działań prowadzących do wielkiego wydarzenia, które z pewnością będzie dzień pełen wrażeń dla każdego.

Kolekcjonerzy, którzy chcą poprosić o autograf od jednego z graczy na roster Atlanta Braves powinien wysłać swój list i SASE (zaadresowana kopertę) na adres:

Nazwa Gracza

jaki sport lubisz najbardziej po angielsku

c / o Atlanta Braves

755 Hank Aaron Napęd

Atlanta, GA 30315

Fani z wnioskiem o autograf powinny ograniczyć swoje żądania do dwóch pozycji na liście. Popularne elementów podpisały zawierać zdjęcia, indeks lub kart Trading, Baseballs, itp Cierpliwość jest kluczem w przypadku prośby o autografy za pośrednictwem poczty, ale najlepszy czas, aby osiągnąć sportowiec jest często w okresie poza sezonem.

Wpis zawdzięczamy