Rekreacja

turystyka i rekreacja jaka praca po tym

turystyka i rekreacja jaka praca po tym

Houston Astros ogłaszają Baseball mediów Wall of Fame

Późno Samica reporter sportowy Anita Martini, który w 1974 roku walczył o prawo do wywiad graczy baseballowych w klubie po grze u boku swoich męskich odpowiedników, został nazwany inauguracyjnym inductee w Houston Baseball Mediów Wall of Honour.

The Wall, które utworzą wyświetlacza na poziomie transmisji minutowa prasowej polu Maid Park w Houston, będzie miał jeden inductee dodany w każdym sezonie. Osoby uprawnione do indukcji są byłych lub obecnych członków Houston medialny, który wniósł znaczący wpływ na transmisji sportowych w mieście.

Martini, inauguracyjny inductee, był pionierem dla kobiet w dziennikarstwie sportowym. Rozpoczynając swoją karierę w 1960 roku ze stacji radiowej Houston KTRH, ona później został pierwszym kotwica samice sportowe w roku 1970 na stacji TV Houston KPRC. Rzuciła się do krajowego wyeksponowany w 1974 roku, kiedy zakwestionował Major League Baseball, który do tej pory wykluczono kobiety z post-game wywiadów z graczami w klubie. Jej zdefiniowania moment, kiedy, po wygranej z nią walczyć, ona wywiad Jimmy'ego Wynn w klubie w Los Angeles po meczu z Astros w Astrodome.

turystyka i rekreacja jaka praca po tym

Po telewizora ona frontem rozmowy w sportowym show, ponownie w Houston, tym razem ze stacją AM KPRC. W 1993 Martini niestety straciła walce z rakiem, zmarł w wieku 54 lat, a teraz stał się pierwszą osobą, która jest honorowana w Baseball Mediów Wall of Honour. Jej inauguracja została ujęta w grze Astros w ceremonii pre-game wtorek, 18 września, gdzie jej siostra i siostrzeniec były prezentowane z tablicą.

Od przyszłego maja komitet, składający się z Astros Pracownicy recepcji i wybranych członków mediów Houston opartych zbiera się w hotelu w Houston pozyskania nominacji ze wszystkich akredytowanych Astros, którzy chcą złożyć imię, iz te nominacje stworzyć ostateczny wybór listy do głosowania w czerwcu. W wyniku głosowania, w którym wszystkie akredytowanych mediów sportowych Houston będzie uprawniony do głosowania, zostaną ujawnione w lipcu, kiedy inductee będą honorowane w Minute Maid Park.

Astros, dawni mieszkańcy zniszczonego Astrodome skąd dostali swoją nazwę, grał swoje mecze w Minute Maid Park, początkowo nazywany Enron Park od 2000. Nowe stadiony przyniósł także zmiany w szczęście dla Astros aw 2005 osiągnęła swoje pierwszy w historii World Series, który przegrali z Chicago White Sox.

Andrew Regan jest online, niezależny autor ze Szkocji. Jest zapalonym graczem rugby i lubi podróżować.

Wpis zawdzięczamy